Artık Gaziantep Tedaş Sabancı’nın oldu


  • Gaziantep
  • 01 Eki 2013
  • admin
  • Okunma
  • Yorum Yok

Artık Gaziantep Tedaş Sabancı’nın oldu

Toroslar Elektrik Dağıtım AŞ’deki TEDAŞ’a ait yüzde 100 oranındaki hisse Enerjisa Elektrik Dağıtım AŞ’ye devredildi.

 

Toroslar Elektrik Dağıtım AŞ’deki TEDAŞ’a ait yüzde 100 oranındaki hisse, 1 milyar 725 milyon dolar bedelle en yüksek teklifi veren Enerjisa Elektrik Dağıtım AŞ’ye devredildi.

Şirketin devirine ilişkin sözleşme, Özelleştirme İdaresi Başkanlığında imzalandı.


Toroslar Elektrik Dağıtım AŞ için düzenlenen ihalede en yüksek teklifi 1 milyar 725 milyon dolarla Enerjisa Elektrik Dağıtım AŞ vermişti.


Toroslar Elektrik Dağıtım AŞ yaklaşık 2 milyon 880 bin aboneye elektrik hizmeti sunuyor.

Benzer Yazılar

Gazianepte Yarın İki Mahallede 12 Saat Su Kesilecek..İşte O Mahalleler…

LÜTFEN DİKKAT GASKİ Genel Müdürlüğü tarafından Mavikent Mahallesi ve Şahinbey Sanayi Sitesi’nde içme suyu arıza çalışması yapılacaktır. Bu nedenle, belirtilen bölgelere 03.03.2015 tarihinde saat 09.00 ile 21:00 arasında 12 saat süreyle su verilemeyecektir. Vatandaşlarımıza Duyurulur.

Gaziantep’te Aldatma Cinayeti.Azmettiren Kadın Hapse Çocuklar Devlet Korumasına..

  Kahramanmaraş’ın Yavuzselim Mahallesi’nde oturan Ökkeş Şimşek, 8 Şubat’ta çalıştığı fabrikadan izne ayrılarak eşi Yurdagül Şimşek ve 3 çocuğuyla birlikte Gaziantep’in Nurdağı İlçesi’nin Sarayburun Mahallesi’nde yaşayan babası Bayram Şimşek’in evine gitti. Bir gün sonra 9 Şubat günü Ökkeş Şimşek’in eve dönmemesi üzerine eşi Yurdagül Şimşek, polise kayıp başvurusunda bulundu. Polis ve jandarmanın aradığı Şimşek, geçen...

Yorumlara kapalı

FACEBOOK TAKİP EDİN

Son Yorumlar